Архів війни — об'єднана база відео та аудіоматеріалів про війну в Україні. Ми зберігаємо та упорядковуємо воєнну хроніку. Мільйони людей стали жертвами та свідками численних злочинів. За допомогою найпростіших засобів документування, ми можемо зробити ці злочини видимими та покарати винних. А також розповісти світові про те, як це — жити під час війни.
ЧОМУ ВАЖЛИВО
З початку повномасштабної війни світ став свідком тисяч відео- та аудіозаписів про те, що відбувається в різних куточках України. Кожен відзнятий кадр, кожне голосове повідомлення — це частина нової історії, яку ми творимо разом.
Щоб ці матеріали могли бути використані проти агресора в кримінальних судах, журналістських розслідуваннях, наукових та мистецьких роботах, необхідно їх фахово збирати та зберігати.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
Співавтором Архіву може стати кожен / кожна. Додавайте свої відео й аудіо до нашої бази даних.
Ми збираємо матеріали, які висвітлюють ваше життя й побут під час війни, опір цивільного населення агресору, евакуацію чи досвід перебування у бомбосховищах, руйнування, насилля та інші злочини, здійснені російською армією на території України. А також інші фрагменти, відзняті під час війни, які видаються вам важливими.
Частиною Архіву війни є записані нашою командою інтерв’ю з очевидцями воєнних подій. Тож ми шукаємо людей, які готові особисто розповісти нам свої історії з війни. Якщо ваш будинок було пошкоджено чи розграбовано російськими військами, ви мусили евакуюватися з рідного міста через обстріли, перед вашими очима вчиняли насилля над цивільними громадянами, будь ласка, зв’яжіться з нами. Ми працюємо над тим, аби зібрані в інтерв’ю свідчення могли бути використані у судових процесах для покарання винних.
Ми гарантуємо повну конфіденційність автор(к)ам надісланих матеріалів.
Це унікальний архів. Ми верифікуємо, систематизуємо та формуємо каталог з отриманих матеріалів для миттєвого пошуку за описом, локацією та датою.
Архів побудований згідно з міжнародними стандартами використання матеріалів як доказів у Міжнародному кримінальному суді. База даних має сертифікацію безпек від несанкціонованого доступу, а також декілька резервних копій, розташованих за межами України.
Переходьте за посиланням:
Немає коментарів:
Дописати коментар